kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Ciąża może być sexy!
2010/12/13 14:00:00

Sesje ciążowe mogą być nie tylko rodzinną pamiątką, ale także sposobem na pokochanie własnego ciała przyszłej mamy. Jak wiadomo, czas ciąży dla kobiety jest wyjątkowym okresem, zarówno radosnym jak i trudnym.

Czy kobieta w ciąży może być atrakcyjna i seksowna? Oczywiście! Dowodem na to są przepiękne zdjęcia ciężarnej Demi Moore, Miniki Belucci czy Nataszy Urbańskiej na okładkach magazynów kobiecych. To właśnie gwiazdy zapoczątkowały modę na profesjonalne ciążowe sesje, które dziś stanowią świetną rodzinną pamiątkę oraz pokazują, że to doskonały sposób na zaakceptowanie przez przyszłe mamy swojego odmiennego ciała.

Jeszcze do niedawna mamy ubierały się z bezkształtne worki, aby tylko zamaskować swój odmienny stan ciała. Wszystko zmieniło się w 1991 roku, kiedy na okładce „Vanity Fair" pojawiła się naga Demi Moore w ciąży. Autorką tej odważnej fotografii była Nancy Collins. Od tego momentu zostało przełamane obowiązujące tabu i coraz częściej możemy oglądać piękne zdjęcia kobiet w ciąży, także akty. Nie tylko gwiazdy fotografują swoje brzuszki, bowiem coraz więcej kobiet pozuje do zdjęć, żeby mieć pamiątkę z czasu oczekiwania na nadejście synka lub córeczki.

Okazuje się, że tego typu sesje mogą mieć pewne działanie „terapeutyczne", ponieważ kobiety w ciąży często martwią się zmianą swojego wyglądu i czują się mniej atrakcyjne. Zdjęcia pięknej mamy z brzuszkiem mogą pomóc dostrzec samą siebie w innym świetle: pięknej, atrakcyjnej i promieniejącej radością kobiety.

Zdjęcia z brzuszkiem to nie tylko pamiątka dla mamy, ale dla obojga rodziców i maluszka. Taka fotografia może być ozdobą sypialni albo częścią niesamowitego albumu pamiątkowego.()
Oprac: Anna Kotnowska

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: ciąża, fotografie, zdjęcia


 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»