kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   





 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?





 
 

Skype na oddziałach położniczych
2009/11/20 16:20:00

Skype rozpoczął współpracę z wybranymi oddziałami położniczymi, aby towarzyszyć kobietom w jednym z najważniejszych momentów ich życia. W pięciu polskich szpitalach umieszczone zostały wideotelefony, dzięki którym pacjentki mogą dzielić się swoimi emocjami z rodziną i przyjaciółmi, którzy nie mogą odwiedzić ich osobiście.

Każdy ze szpitali przygotował specjalne miejsce, gdzie przyszłe mamy mogą w wygodny sposób korzystać ze Skype'a. Wideotelefony umieszczone zostały w Specjalistycznym Szpitalu św. Zofii w Warszawie, Szpitalu Bielańskim im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie, Szpitalu Wojewódzkim im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze, Szpitalu Ginekologiczno - Położniczym SSZOZ nad Matką i Dzieckiem w Opolu oraz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. J. Śniadeckiego SPZOZ w Białymstoku.
- Chcemy zapewniać naszym pacjentkom jak największą wygodę. Zależy nam na tym, aby czuły się w szpitalu bardzo komfortowo. Dzięki Skype przyszłe mamy mogą w dowolnym momencie zobaczyć się i porozmawiać z rodziną i przyjaciółmi - powiedziała Agnieszka Gibalska-Dembek, Kierownik Biura Zarządu ze Specjalistycznego Szpitala św. Zofii w Warszawie.
Każdy świeżo upieczony rodzic z utęsknieniem wyczekuje momentu, w którym najmłodszy członek rodziny będzie mógł opuścić szpital i przenieść się do domu. Skype może być ważną częścią domowego ogniska także poza szpitalem, umożliwiając stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi oddalonymi o wiele kilometrów.
www.skype.com


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Skype, ciąża, ginekologia, poród, położnictwo


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »