kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Złagodzono wprowadzone w ubiegłym roku zasady otrzymywania becikowego. Jedynym warunkiem otrzymania pieniędzy będzie okazanie przez rodzica zaświadczenia lekarskiego, które potwierdzi co najmniej jedną wizytę ciężarnej u lekarza ginekologa lub położnej.
 
 
Skype rozpoczął współpracę z wybranymi oddziałami położniczymi, aby towarzyszyć kobietom w jednym z najważniejszych momentów ich życia. W pięciu polskich szpitalach umieszczone zostały wideotelefony, dzięki którym pacjentki mogą dzielić się swoimi emocjami z rodziną i przyjaciółmi, którzy nie mogą odwiedzić ich osobiście.
 
 
Kiedy na świecie pojawia się maleństwo, cała uwaga skupiona jest na jego potrzebach. Tymczasem młode mamy wymagają nie mniejszej troski o komfort i wygodę, zwłaszcza jeśli mają za sobą cesarskie cięcie.
 
 
Wiele przyszłych mam obawia się bólu porodowego. Znieczulenie zewnątrzoponowe i środki farmakologiczne są zazwyczaj skuteczne, ale mogą powodować poważne skutki uboczne, zarówno dla matki, jak i dla dziecka. Nie oznacza to jednak, że kobieta musi znosić ból.
 
 
W czasie ciąży i karmienia kobieta potrzebuje dla siebie specjalnej bielizny dostosowanej do powiększającego się brzuszka. Musi ona być wykonana z materiałów dobrej jakości, zapewniających kobiecie wygodę i komfort przez cały okres ciąży oraz po porodzie.
 
 
Wiemy o ogromnym znaczeniu prawidłowej suplementacji witamin i minerałów dla zdrowia człowieka. Wiemy o konieczności suplementacji kwasu foliowego przez <a id="a_nsitsp_0">kobiety</a> w ciąży. Ale ciągle zbyt mało mówi się o ogromnym znaczeniu suplementacji kwasu DHA.
 
 
W okresie ciąży, a później w czasie karmienia, wybrany przez kobiety biustonosz musi zmierzyć się z wieloma problemami: zależy od niego wygodne karmienie, prawidłowa laktacja oraz zachowanie pięknych piersi.
 
 
Pomimo że, większość zabiegów upiększających można wykonać w <a id="a_nsitsp_1">domu</a>, w czasie tych wyjątkowych dziewięciu miesięcy lepiej udać się do dobrego <a id="a_nsitsp_0">salonu</a> kosmetycznego, który zaproponuje zabiegi odpowiednie i przede wszystkim bezpieczne dla przyszłych mam.
 
 
Na świecie zapanowała moda na bukiety z ubranek. Obdarowywane są nimi młode mamy zarówno przed porodem na imprezach typu baby shower, jak i po rozwiązaniu. Dodatkową okazją są chrzciny dziecka.
 
 
Przeprowadzone niedawno badania dowiodły, że dzieci matek, które cierpiały na poranne mdłości są inteligentniejsze.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »